O naszej firmie

Nasza misja:

Z pasją, zaangażowaniem i najwyższą jakością realizujemy oczekiwania Klientów.

TechActive – Techniczne Wsparcie Przemysłu. Na rynku istniejemy na rynku od 2009 roku. Zaczynaliśmy od jednoosobowej działalności gospodarczej i rok do roku się rozwijamy. Od początku działalności zajmujemy się projektowaniem maszyn i urządzeń dla przemysłu, oznakowaniem CE dla maszyn, Deklaracjami Zgodności WE oraz DTR dla maszyn. Świadczymy usługi dla firm potrzebujących wsparcia technicznego. Oferujemy również kompleksowe wykonawstwo maszyn, narzędzi specjalnych, linii transportowych według założeń Klienta. W oparciu o bogate, wieloletnie doświadczenie i wiedzę projektujemy maszyny dla różnych gałęzi przemysłu.

W 2016 roku, wychodząc naprzeciw naszym Klientom, zakupiliśmy Centrum Obróbcze MAXIEM 1530 i rozpoczęliśmy świadczenie usług cięcia strumieniem wody. Zastosowanie metody cięcia wodą jest nieograniczone i uniwersalne. Dzięki naszej maszynie waterjet jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie i z doskonałą jakością wyciąć dowolny kształt w takich materiałach jak stal, aluminium, tworzywa sztuczne, laminat, ceramika czy kamień.

Teraz nasz park maszynowy znacznie się rozwinął. Posiadamy m.in. dwie frezarki CNC, tokarkę CNC, tokarkę manualną, dwie szlidfierki do płaszczyzn, prasę krawędziową, spawarki.

Spełniamy oczekiwania naszych Klientów i umożliwiamy kompleksową realizację projektów w jednym miejscu – w firmie TechActive Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą nowoczesną, otwartą na współpracę. Dla naszych Klientów poszukujemy zawsze najlepszych rozwiązań. Uwielbiamy trudne zadania. Terminowość, rzetelność i doświadczenie – to to, co nas wyróżnia. Nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania.

 

← Powrót

Zapraszamy do kontaktu

Osoba kontaktowa
Numer telefonu
E-mail
Treść wiadomości